Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/104763/virtual/www/domains/miravymazal.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Válka mezi pravdou a lží

Hledej pravdu, žij v pravdě a šiř pravdu. Ano, pravda bolí, zároveň ale osvobozuje. Proto nám ji nakonec řeknou.

Dnes bych se s vámi rád podělil o jeden zajímavý příběh, který se mi udál před nějakou dobou a až dnes ve mě dozrálo rozhodnutí se o něj podělit.

Cestou z jednoho finančního ústavu, kdy jsem byl zrušit dlouho nepoužívaný účet jsem narazil na stánek s knihami. Měl jsem krásným pocitem , že jsem se zbavil okovů a osvobození ze spáru šelmy. Na tom stánku byl nápis „knihy zdarma“.

V dobrém rozpoložení a s úsměvem se ptám paní. Vy tady dnes dáváte něco zdarma? To je nějaké podezřelé ne? Odpověděla, že to tady mají takhle každý týden a že si můžu vybrat a jaké téma mě zajímá.

Zrovna se ke mě dostává a dostávalo z různých stran a v různých podobách téma o Slovanech a Slovanství, tak sem se jí zeptal na knihy s touto tématikou. Že mě zajímá naše opravdová historie a celkově Pravda o dění a světě kolem nás.

No bohužel o Slovanech nic nemáme, ale vezměte si tuhle knihu. V ní najdete odpovědi úplně na vše, co se dnes děje.

Jakej máte názor na to, co se dnes děje? Zeptala se mě ta paní. A já ji odpověděl. Víte, jsem přesvědčen, že si tím jako lidstvo musíme projít, je to nevyhnutelné, je to součástí vývoje, ale bude dobře. Je potřeba si projít tím nepříjemným, aby mohlo být dobře. Prostě jsem jí odpověděl něco v tomhle smyslu.

Knihu ještě s jednou jsem si odnesl domů a jedním dechem ji přečetl. Má asi 90 stran a v 11 kapitolách se krásně vysvětleno celosvětové dění z různých oblastní společnosti za poslední stovky roků. Je to tam ale krásně propojeno s citacemi z knihy Zjevení. Podotýkám, že nejsem věřící beránek, co jde s davem do kostela, modlí se k Bohu, kterého nikdo nikdy neviděl a vlastně ani neví jak si ho představit.

Mám svoji vlastní víru. Víru v přirozenost a sílu vlastní mysli, těla a ducha.

Kniha Znamení naděje od pastora Allejandra Bullóna z roku 2009 obsahu několik naprosto výstižných spojení a myšlenek o pravdě. Jedna je ale naprosto vyjímečná a já si dovoluji ji ocitovat:

Poslední konflikt, který kniha Zjevení nazývá „Armagedon“ a který se odehraje právě před Kristovým návratem, nebude bitvou, kde se použijí děla nebo rakety. Nebude to válka Západu proti Východu, ani boj socialismu proti kapitalismu. Poslední bitva věků bude bojem mezi realitou a výmyslem, mezi pravdou a lží, mezi dobrem a zlem. A bitevním polem budou lidská srdce.

Přátelé ta slova mají tak obrovskou sílu až z toho člověku mrazí. Myslete si o tom každý co chcete, ale věřte, že jenom díky pravdě a upřímnosti k sobě samotnému můžeme dojít k poznání sebe sama a podstaty života jehož jsme neodmyslitelnou součástí.

Tento článek vychází z videa, které jsem natočil v době, kdy se mi kniha dostala do rukou.

Nakonec nám budou muset pravdu říct, abychom se od Stvořeného dostali ke Stvořiteli.

Mějme se fajn a vnitřní sílu a disciplínu nám všem!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *