O vodě přemýšlím srdcem.

 

"Jak (nejen) doma okamžitě šetřit až 50% vody bez ztráty komfortu a pohodlí"

 

Po přečtení budete vědět:

 • jaká jsou u nás dostupná nejběžnější zařízení na úsporu vody nejen v domácnostech
 • jak si mezi  nimi správně vybrat a nenaletět obchodním trikům
 • jak šetřit HEZKY ČESKY:-)

Definice problému
a nabídka řešení

Celosvětově a každý den se vodou příliš plýtvá. V domácnostech a nejen v nich, můžete vodou efektivně šetřit, aniž by jste ztratili něco ze svého pohodlí a komfortu.

České šetřiče vody Watersavers jsou ale hlavně kvalitní, tudíž budete šetřit dlouhodobě. Koupí českého výrobku podpoříte růst a stabilitu české ekonomiky, což je obzvláště v dnešní době důležitý prvek ke stabilitě a jistotě.

Naše šetřiče fungují všude tam, kde voda protéká:

 • sprchy
 • umývadla a dřezy
 • toalety všech typů

Co získáte?

 • Kompletně český výrobek

  Šetřiče vody Watersavers jsou českým výrobkem jenž se celý vyrábí a kompletuje u nás. Nejsme dovozcem ani překupníkem. Jsme přímo výrobcem těchto ojedinělých výrobků.
 • Kvalitu a životnost

  Protože je vše vyrobeno u nás, má to i svou adekvátní kvalitu a životnost. Dle certifikátů, atestů a norem je jejich životnost 20 až 25 roků. Záruka je 5 let.
 • Fungují a šetří

  V průměru šetřiče uspoří až 50% protečené vody, aniž by to uživatel poznal a mělo to vliv na funkci zařízení a pohodlí. Vše poznáte až na konečném vyúčtování za vodu:-)
 • Ušetříte i za teplo

  A když budete mít menší spotřebu teplé vody, tak logicky snížíte i spotřebu enregie za její ohřev. Tudíž je funkčnost šetřičů Watersavers dvojnásobná.
 • Rychlou návratnost investice

  Vzhledem k tomu, že jsou šetřiče kvalitní a vydrží, nemusíte se bát, že se Vám Vaše peníze nevrátí. V průměru je jakákoli investice zpět do 1/2 roku.

Reference

V nejnovějším čísle časopisu Profit je rozsáhlý článek o Watersavers a rozhovor z majiteli Božkovými.

Časopis ProfitProfit

V rámci tohoto naprosto unikátního projektu bylo na Ostravku osazeno 39833 domácností. Bylo použito celkem 119 500 kusů šetřičů. Finanční úspora během 5ti leté záruční doby bude 1,5 - 2 mld. Kč. Vše se bude samozřejmě odvíjet od meziročních pohybů cen vody a energie. Předpokládaná roční finanční úspora projektu je 311 mil. Kč. Návratnost investice - 14 dní po instalaci. Díky úsporám teplé vody dochází také k úspoře energie. Hodnotu vypouštěného CO2 se nám tak na Ostravsku podařilo snížit o 3 730,22 tun/rok. Během pětileté záruční doby se sníží množství vypouštěného CO2 do ovzduší o 18 651,1 tun.

Projekt byty Ostrava

Fakultní nemocnice v Motole, Ústřední vojenská nemocnice Praha, Městská nemocnice Brno, Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo průmyslu, TOP HOTEL Praha & Congress Centre, Praha, CORINTHIA HOTEL Praha, Hotel Avanti ***, Brno, Parkhotel Pilsen, Plzeň,

Přehled vybraných zákazníků