Co když je všechno jinak?

Cokoliv si dokáže lidská mysl představit, toho lze dosáhnout

Představ si, že by ses jednoho dne, třeba dnes, hned právě teď, najednou dozvěděl/a, že všechno, co nám kdy dali k přečtení, učili nás ve škole a tvrdili nám na přednáškách nebo doma u štědrovečerní večeře, je úplně jinak?

ZAČALO TO PENĚZMA

Je tomu už několik roků zpátky……tuším, že to mohlo být někdy v roce 2008 jsem se najednou začal ptát sám sebe, kde se berou všechny ty papírky, ta čísla, částky, půjčky, hypotéky, dluhopisy…najednou mě to začalo hodně zajímat jak to celé funguje a kde vlastně vznikají peníze. Tam u mě ta zvědavost začala.

Sleduj cestu peněz…sem se kdesi dočetl a zjištění bylo a je stále hodně zajímavé. Videí a informací o tom jak se peníze tvoří, kdo je vyrábí, vlastní a kontroluje je na netu opravdu hodně.

Selský rozum a intuice mi říkala vždycky úplný opak toho, co se kolem mě dělo…a protože víc věřím právě své přirozenosti jak si jsem ji následoval…a dělám to tak dodnes…ta cesta mě dovedla až na rozcestí, do bodu, kdy začínám víc a víc věřit tomu, že celý svět, celý systém okolo nás jehož jsme nedílnou součástí je a funguje úplně jinak než nám kdy řekli, než nás učili.

Schválně jen tak pro zajímavost. Pusťme otěže fantazii a dovolme si trochu bláznit:-)…nebo se podívat realitě do očí?

Každopádně vždycky to bude na každém z nás čemu kdo věříme..

VESMÍR

Něco pro mnohé z nás dosud pořád a stále neuchopitelné…nekonečné, nepochopitelné…mám to přesně tak…a možná právě proto mě to víc a víc přitahuje, zajímá, fascinuje…sluneční soustava, Galaxie, planety, hvězdy, slunce, měsíc a mimozemšťané.

Jsou tady s náma? Proč by tady měli být? Když se jen zase na všechno podívám selským rozumem, tak při té velikosti a počtu vesmírů jsme jako lidská rasa jediný vyspělý druh?...odpověď hledejme každý sám.

Součástí Ve-smíru jsou i samozřejmě hvězdy a planety…ta nejznámější je pro nás Země a její Měsíc…jsou součástí sluneční soustavy, mléčné dráhy. Jak to tam ale všechno vlastně vypadá? Jak se to tam hýbe, točí, posouvá….byl tam doopravdy na tom Měsíci někdy někdo?

Kdyby tam teda byl, proč by na jednoduchou otázku odpovídal takto?

A dovolím si ještě jednu podotázečku…. Jakže se to ta Země vlastně pohybuje?

NÁBOŽENSTVÍ

Dosti ošemetné a složité téma do kterého nemá moc cenu se pouštět. Ještě navíc když pocházím z ateistické rodiny…kostel, modlitba, křest…nic takového u nás doma nikdy nebylo…i přesto jsem se začal zajímat proč vlastně náboženství vzniklo, za jakým účelem a kdo za tím vším stojí. Zdrojů je samozřejmě spousta. Mě zvědavost dovedla až do Vatikánu a k Papežům…no a nestačil jsem se divit.

No věděli jste třeba, že kromě veřejně známého bílého papeže existuje i papež černý

 a dokonce i šedý?

Vše má zase úzkou vazbu s penězi. Stačí jen chtít a hledat.

I přesto…každý by měl věřit….mám svoji vlastní víru o kterou se opírám a která je mým stavebním kamenem. Každému člověku na této Planetě od srdce přeju ať věří. Bez víry není žití.

Věřím v rovnováhu, v harmonii, ve slušnost a v bezpodmínečnou lásku.

HISTORIE

Nikdy mi to nešlo do hlavy. Jako ve smyslu, že jsem si nikdy moc dějiny a historii nepamatoval…nedokázal jsem to uchopit a děje-pis byl pro mě jenom nutné zlo se nabiflovat data a události. Nikdy jsem taky moc nevěřil nebo spíš nevěnoval moc pozornost tomu, co jsem vlastně sám nezažil na vlastní kůži. Možná proto taková trápená ve škole.

I přesto mě to zajímá…a tak jsem se zase někdy kolem té třicítky dostal ke čtení. Na škole nic moc a zase jenom z povinnosti.

Dnes čtu hlavně ze zájmu a zvědavosti. A to především z toho úhlu pohledu, že se historie a dějiny dají velmi dobře vy(zne)užít k manipulaci a ovlivňování lidí. K uvedení nás do strachu a nejistoty. Od nasměrování nás někdy stovky roků zpět místo abychom se věnovali hlavně tomu, co se děje dnes a tady kolem nás a hlavně uvnitř nás.

Intuice a pocit nikdy neošidíte. Ty jsou pravdivé, autentické a opravdové. Hlavu a myšlení ošidíte lehce. Myšlenky a postoje na nich postavené se dají vždycky změnit.

Obrázek a názor si na to zase udělejte každý sám.

POLITIKA

Politikům se nesmí věřit. Ti se musejí kontrolovat. Věřit má člověk v boha, lásku, spravedlnost a Vesmírné zákony. Ostatně nemusíme chodit daleko…stačí vše sledovat v přímém přenosu ohledně největšího volebního skandálu všech dob, který se právě teď odehrává za oceánem.

O politice se více rozepisovat a vše rozebírat nemá vůbec žádný význam. Je to vše jen hra o hlasy oveček…pak už jsou jim lidi další 4 roky šuma fuk.

Proto je třeba jít zase o kus dál a více za oponu a ptát se kdo a proč vlastně ty politiky řídí, kdo si je tam dosazuje a proč. Pravidla této „jejich“ hry už fungují několik století(možná i tisíciletí, ale to je na další článek) a vše je důkladně promyšleno a vymyšleno do nejmenších detailů. Zdrojů je samozřejmě opět velká většina, ale v televizi a MSM (mainstremu) je prosím nehledejte…věřím, že chápete nebo brzo pochopíte jak je to myšleno.

LIDSKÁ MYSL

Jak málo toho víme. Co taková kvantová fyzika? Znáte tento pojem a jeho význam? Víte jak fungují buňky? Je přeci velký rozdíl mezi tím, co si myslíme, že víme a tím, co cítíme, že víme. Nebo snad ne?

Kapacitu našeho mozku využíváme údajně jen z 5ti procent. Co potom těch zbylých 95? Ty využíváme k čemu? A je zajímavé si uvědomit, co vlastně všechno ještě vůbec ani netušíme, že bychom mohli umět a vědět.

Taková šišinka mozková nebo-li epifýza je skrytou záhadou a zdrojem celou naši lidskou existenci.

CO-VID(ÍŠ)?

Zdravý selský rozum a intuice. Jim budu vždycky věřit a podle nich se řídit. Doposud mě nikdy na mé cestě zvané Život nezklamaly. Od malička jsem býval hodně často nemocný a 2-3 do roka jsem měl antibiotika. Hlavně na angínu. Po dvacítce se to začalo měnit a jsem přesvědčen, že to bylo změnou mého myšlení.

Začal jsem se zajímat, ptát se, naslouchat a prevence pro mě byla jasná volba. Přirozenost, harmonie, rovnováha a samoudravování…to byly a jsou ukazatele k vlastnímu tělu a jeho schopnostem. Ve vážnějších případech kdy už nebylo jiné cesty jsem samozřejmě dal vždycky na odborníky a držel se jejich rad.

Nikdy jsem nevěřil, že se něco děje jenom tak. Náhody neexistují. Všechno má svůj význam a je se vším propojené.

Každopádně každý ať si věří čemu on sám chce..

SYMBOLIKA

K tomuto jen opravdu krátce a výstižně…sledujte symboly. Provází nás skrytě celou naší historií. A k jejich významu nemusíme chodit vůbec daleko. Aktuální už skoro rok trvající situace je toho překrásným důkazem a můžeme se na ní mnohé naučit.

Symbolů jako takových je obrovské množství a vyznat se v nich dá pěkný a dlouhý kus práce. Je za nimi ale ukryto vše, co se týká událostí a fungování světa za oponou.

Jako příklad můžeme uvést třeba hexagram nebo-li Šalamounovu pečeť.

No..zcela jistě máme o čem přemýšlet. Dovolit si sám sobě, že může být všechno, co dnes vím zítra úplně jinak, je ten největší důkaz osobní svobody. Najednou „z ničeho nic“ se stane „zázrak“ jako v případu sté opice.

Dovolme si být svobodní a dát průchod fantazii při vytváření společné reality. Jen tak vypomůžeme rozšíření kolektivního vědomí lidstva vedoucí k věčnosti a posunu do další dimenze.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *